Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Studio Sabrina

Výklad karet‚ automatická kresba -

 

VÝKLAD KARET

 

Letní pohoda.Letní lásky.Čas ale neúprosně letí dál.Vydrží vztah,objeví se nový. Šílenství

Kolem májského kalendáře?Otázky,otázky.

Najděte v kartách odpovědi pro orientační běh s názvem ŽIVOT.

 

 

DETEKCE PATOGÉNNÍCH ZÓN V OBYDLÍ

 

Lidé odedávna kladli velkou pozornost místu,kde prožívají svůj život.Obecně je známo umění feng schuei východních národů.Ale toto umění je známé po celém světě,at už více,či méně popsané a znaly jej i naší předci v Evropě.Vzpomněme geniálního českého krále Karla 4 a sakrální poutní místa.I prostí vesničané věnovaly výběru místa pro život značnou pozornost.Vyplívá to z pochopení duality veškerého dění.To znamená,že v krajině,domech,stavbách existují místa s pozitivním,negativním a neutrálním působením na chování a zdraví nejen lidí ,ale všeho živého.Nejčastěji je tato detekce vnímána,jako určení geopatogenních zón.Ovšem kromě těchto existují i zátěže nesoucí otisk minulých událostí,tragických osudů a neštěstí.Je proto určitě rozumné před investicí do nemovitosti vědět zda vybraná lokalita nenese některou z těchto zátěží.V případě že už v takovém prostředí žijete,lze pomocí detekce,ne li úplně tak aspoň na únosnou míru eliminovat působení těchto faktorů.Prostředí v kterém žijeme a jeho kvalita determinuje rozvoj naší kreativity,spokojenosti a zdraví odpovídajícímu vrozenému genotypu.

 

BYDLENÍ NENÍ JENOM HRA- BYDLENÍ JE UMÉNÍ

 

SAMOTNÁ DETEKCE

Se provádí přímo na místě.Její časová náročnost je individuální podle velikosti objektu zkoumaných prvků v rozsahu jedné až několika hodin.Samozřejmou součástí je permanentní konzultace s majitelem.Je také dobré znát aspoň částečnou hystorji objektu.O detekci,poznatcích a konzultaci se vyhotovuje podrobný záznam pro pozdější použití při stavebních úpravách, či následném prodeji.

 

AUTOMATICKÁ KRESBA A VÝKLAD Z KARET


Automatická kresba - definice automatické kresby je obtížná běžným pragmatickým způsobem. Trefněji bych označil za samovolnou kresbu, ve stavu relaxovaného uvolnění, kdy podvědomí je přístupné informacím z jiné úrovně vnímání, ať už ji nazveme jakkoliv. Automatické kresby je v podstatě schopen každý člověk, bez ohledu na jeho výtvarné nadání. Rozdílná je jen jeho hloubka a množství informací, které dokáže ten, který jedinec kresbou interpretovat. Automatická kresba skýtá mnoho možností uplatnění od hluboké osobní relaxace, poznání zdroje osobních, fyzických či duchovních problémů, až po diagnostiku zdravotního stavu vlastního, či jiných osob a to od retrospektivního náhledu přes akutní problémy, až po prognózu zdravotního stavu, jenž se teprve projeví na fyzické úrovni. A to je, myslím její nejdůležitější vlastnost, která dává možnost ve spolupráci s klasickou medicínou, zaměřit se na zatím latentní zdravotní problém a včas a efektivně ho řešit. Neopomenutelný je i tvůrčí rozvoj kreativity, kdy můžou vzniknout originální výtvarná dílka, ba dokonce obrazy vzniklé touto metodou, jenž mají léčebný a teraupetický obsah.

 

 

 

 

Pavol Beňo-masér a mentalista

 

       Ceník výklad karet -automatická kresba

 

Atomatická +rozbor:         30min.                   300,-Kč

Všeobecný výklad karet

(partnerský,profesní,zdravotní)

včetně automatické kresby:   1hod.              500,-Kč

Cenik platný od 1.2.2015

 

 

 

 

TOPlist